Pansport Forum                                                            
User Info
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrujte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?
Oktobar 22, 2014, 01:10:57 pm

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i trajanjem prijave
Traži:     Napredno pretraživanje
News Box
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU

Key Stats
256449 Postova 9107 Tema 17073 Članova
Najnoviji Član: Coda
Forum Pomoć Prijava Registracija
Pansport Forum  |  Suplementacija  |  Za početnike (Moderator: MightyMO)  |  najbolji sagorevac za mene? « natrag napred »
 Str: [1] Dolje Ispis
Autor Tema: najbolji sagorevac za mene?  (Poseta: 687 )
mecin
Član početnik
*

svaki problem shvatis bolje kad se popnes na vrh!

« Odgovor #5 : Oktobar 11, 2012, 03:49:58 pm »

hvala vam na savetima!korigovacu ishranu kao sto si mi rekla i uzecu dyma burn i treniracu kao sto mi je Alen rekao Cheesy .javicu vam rezultate !
Evidentirano

kad ti se uvuce to u mentalni sklop!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Global Moderator
Top poster

Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 : Oktobar 11, 2012, 01:49:35 pm »

pre 4 godine sam prestao da treniram zbog zeznutog preloma noge..skoro sam se oporavio i poceo opet da treniram pre 2 meseca.za tih par godina sam se ugojio oko 8kg i sad treba to skidati,zelim definiciju i plocice na stomaku kao pre.smrsao sam par kila za 2 meseca(kardio treninzi),al sa stomaka slabo spada..nisam nista uzimao od suplemenata i mislim da je vreme da uzmem za pocetak neki sagorevac masti.ne znam tacno koliko jos treba da smrsam,imam 82kg ,visok 180 a na stomaku mi je ostao sloj oko 2cm  mozda i malo jace Cheesy a plocice stvarno jako zelim sto pre Cheesy .Pa ako moze neko da mi pomogne i da mi preporuci neki sagorevac i mozda neke vezdbe ili ceo trening za maksimalni ucinak.

Pa ako želiš to što si naveo, ali zaista, onda ćeš zaista morati i da poradiš na tome....  a to znači da će ishrana morati da bude iskorigovana.... i to ne naglo... postepeno izbacuj loše namirnice,  i uvodi kvalitetnu hranu...

najpre izbaci sokove, grickalice, proizvode od belog brašna, masnu hranu, mesne prerađevine, prezačinjenu i presoljenu hranu, masne mlečne proizvode....

povećaj broj obroka u toku dana bar 4 glavna i još dve užine.

povećaj unost tečnosti u toku dana - voda ili voda sa limunom , čajevi biljni

ubacuj žitarice, pirinač, povrće - od hidrata, povrće sveže ili bareno na pari, meso pečeno sa malo ulja ili najbolje kuvano ili sa roštlilja,  pileće, ćureće, može i junetina, riba....  uveče izbacuj ugljene hidrate

a što se sagorevača tiče, za početak bih ti savetovala l karnitn kao što je npr  Scitec Carni FX, ako želiš neki jači - sa stimulativnim dejstvom, preporučujem Universalov Unidyne ili Dyma Burn koji je Alen naveo, uskoro se vraća u prodaju
Evidentirano

Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta

Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

« Odgovor #3 : Oktobar 11, 2012, 12:08:46 pm »

Evo ga jedan odličan sagorevač koji će ti sigurno dati rezultate uz dobar trening.

http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/DY394-Dyma-Burn-Extreme.html

Siguran sam da si već svestan te priče oko ishrane i da ćeš najbolje i najbrže rezultate imati samo ako je ishrana dobra, ako nije rezuiltati su sporiji.

treniraj tri puta sa tegovima i još dva puta radi kardio po sat vremena. Gledaj da radiš sve mišiće i da ne kilaviš na kardio treningu nego zapni i rezultati mora da dođu.
Evidentirano

Lični trener - Katona gym - Novi Sad
dzejkatler
Ultra napredni član

« Odgovor #2 : Oktobar 11, 2012, 07:23:15 am »

Najbolji sagorevac masti je HRANA, naravno, ne bilo koja!
A sagorevac masti se dodaje tek kada je ishrana REGULISANA, kao sto Mira rece, najbolje nam napisi kako si se hranio do sada, pozz
Evidentirano

Jedini nacin da izbegnes greske je da steknes iskustvo, a iskustvo se stice iz gresaka!
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član

« Odgovor #1 : Oktobar 11, 2012, 07:21:05 am »

Pa prvo najmanje je tu do treninga vec do ishrane, iz tog razloga bi bilo dobro da napises kako se hranis. Sa stomaka se najteze skida salo i to je prosto tako...Sagorevac bi mogao da pripomogne ali samo kao nadogradnja adekvatnoj ishrani..E da i napisi kakvi su ti treninzi dosad bili, radio si samo kardio ili?
Evidentirano

mecin
Član početnik
*

svaki problem shvatis bolje kad se popnes na vrh!

« : Oktobar 11, 2012, 12:02:08 am »

pre 4 godine sam prestao da treniram zbog zeznutog preloma noge..skoro sam se oporavio i poceo opet da treniram pre 2 meseca.za tih par godina sam se ugojio oko 8kg i sad treba to skidati,zelim definiciju i plocice na stomaku kao pre.smrsao sam par kila za 2 meseca(kardio treninzi),al sa stomaka slabo spada..nisam nista uzimao od suplemenata i mislim da je vreme da uzmem za pocetak neki sagorevac masti.ne znam tacno koliko jos treba da smrsam,imam 82kg ,visok 180 a na stomaku mi je ostao sloj oko 2cm  mozda i malo jace Cheesy a plocice stvarno jako zelim sto pre Cheesy .Pa ako moze neko da mi pomogne i da mi preporuci neki sagorevac i mozda neke vezdbe ili ceo trening za maksimalni ucinak.
Evidentirano

kad ti se uvuce to u mentalni sklop!
 Str: [1] Gore Ispis 
« natrag napred »
Skoči na:  

Pansport Forum | Powered by SMF 1.1.18. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved.
Theme by Nesianstyles | Buttons by Andrea
Stranica je generirana za 0.41 sekundi uz 19 upita.