You are here

Pansport na Everest Cupu 2016. u Jagodini

image

 

U subotu 16.4. u Jagodini odrzan je Everest Classic Cup. Otvoreno prvenstvo Jagodine, kako takmicari zovu ovaj kup, prosao je veoma zapazeno, kako od strane takmicara, tako i od jagodinske publike.
Najvece iznenadjenje, ali i takmicarska dominacija, bila je u apsolutnoj kategoriji, kada je Tomislav Damjanovic, prvak u juniorskoj kategoriji, postao i apsolutni sampion, sto je svojevrsni kuriozitet u bodibildingu, jer se juniorska dominacija ne vidja svakodnevno.
Odlican nastup imala je i Marija Jelikic, sampionka u bikini fitness kategoriji, koja je ujedno bila i najbrojnija kategorija na takmicenju. Zanimljivost vezana za Marijin nastup je sto je ova sampionka Everest Cup-a, zapravo debitovala na ovom takmicenju, a utisak koji je ostavila je utisak potunog profesionalca.
Pansport se na Everest Classic Cup-u druzio sa publikom i takmicarima, koji su imali mogucnost da degustiraju Power protein, i Isostar izotonicni napitak.

Rezultati:

Fit Model Women:
1. Jelena Stešević
2. Marija Djelic
3. Jovana Stepanovic

Fit Model Men:
1. Muzafer Cepeljac
2. Nemanja Protic-Prota
3. Mladjan Nedeljkovic
4. Ljubisa Disic 
5. Igor Marinčić

Men's physique -178cm:
1. Kristoff Wilkins
2. Aleksandar Zivkovic
3. Milos Stojanovic III
4. Branko Djurdjev
5. Marko Stojanovic 
6. Nikola Pavlovic

Men's physique +178cm:
1. Petar Strunjas
2. Marko Nikolić
3. Petar Spaic
4. Tarik Arki Secic
5. Nemanja Micic 
6. Aleksandar Ruzic

Juniori BB:
1. Tomislav Damjanović
2. Marko Rus Borovicanin
3. Marko Sreckovic
4. Milan Jocic

Veterani +40god:
1. Mileta Misko Polomac
2. Zoran Antic
3. Dalibor Lojpur
4. Vladimir Milovanovic

Bikini fitness -163cm:
1. Marija Nikolic 
2. Brankica Mikać
3. Jelena Stesevic 
4. Milena Đukić

Bikini fitness +163cm: 
1. Marija Jelikic
2. Lejla Delalic
3. Olivera Oljka
4. Marija Djelic
5. Aleksandra Stojanovic
6. Jelena Topalovic

Bodyfitness:
1. Kristina Danilovic

Bodyclassic -180cm:
1. Nikola Markovic
2. Zlatko Sulja
3. Milos Stojanovic
4. Aleksandar Zivkovic
5. Dalibor Lojpur

Bodyclassic +180cm:
1. Ivan Kržanović
2. Leo Zovko
3. Robert Tot

Bodybuilding -80kg
1. Marko Pavlovic
2. Darko Cvele Cvetkovic
3. Nebojsa Bojcovski 
4. Nikola Cvetkovic
5. Marko Paunovic 
6. Igor Mladenovic

Bodybuilding -90kg:
1. Aleksandar Vasiljevic
2. Leo Zovko 
3. Tibor Ferenc
4. Milos Radosavljevic

Bodybuilding +90kg:
1. Sasa Drašković
2. Goran Copic 
3. Nemanja Milenkovic
4. Igor Stepanovic
5. Milos Ilic

APSOLUTNI POBEDNIK:
TOMISLAV DAMJANOVIC

Branka_profile_picmala

Branka Patić Macan
urednik